KONST / Litografier / Litografi 7641428
nr 764 1428
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Litografi, Anders Fogelin (1933-1982), signerad-76, 158/260, motivets mått: 44x49
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 juni 2012
kl 18:53:02
100 kr
200 kr
300 kr
200 kr
300 kr